WYCIERACZKA VISEE AQUATEC SV-B 600MM 600 AQ SV-B/VIS - motopiema.pl
  1. « Wróc do  motopiema.pl
  2. « Wróc do  Nowości
  3. « Wróc do  NOWOŚCI
  4. WYCIERACZKA VISEE AQUATEC SV-B 600MM 600 AQ SV-B/VIS

WYCIERACZKA VISEE AQUATEC SV-B 600MM

Kod produktu: 600 AQ SV-B/VIS

Producent: VISEE

Produkt nowy w oryginalnym opakowaniu

SV-B AQUATEC

26,00 zł
brutto / SZT.
21,14 zł
netto / SZT.
Dostępny

Duża ilość

Wysyłka od 0 zł. (szczegóły) przy zamówieniu za min. 300 zł

VISEE®

to polski producent wycieraczek dopasowanych do samochodów osobowych, ciężarowych i autobusowych. Szeroka gama produktowa przy zachowaniu wysokiej jakości pozwoliły na objęcie pozycji lidera w krótkim czasie.

Firma skupia się na designie oraz nowoczesnej technologii swoich produktów. Do produkcji używa najlepszej jakości materiałów, aby sprostać wysokim wymaganiom użytkowników.

 

AQUATEC –  tzw. płaskie wycieraczki VISEE® z linii premium, odporne na działania promieni ultrafioletowych, produkowane przy użyciu wysokiej jakości gumy kauczukowej zwiększającej żywotność wycieraczki.

VARIOCLIP – odmiana wycieraczek linii AQUATEC, najbardziej uniwersalna, znajdująca zastosowanie w blisko 100% samochodów.

STANDARD – wycieraczki bezszkieletowe dedykowane do pojazdów z ramionami typu U (mocowanie hakowe), tradycyjnie umieszczonymi ramionami, z ramionami umieszczonymi przeciwsobnie.

ECONO – wycieraczki zabezpieczone antykorozyjnie o tradycyjnej szkieletowej budowie, występujące w dwóch odmianach: ze spojlerem lub bez.

SYNERGY+ – to synergia wycieraczek o budowie płaskiej i szkieletowej, produkowane z wysokiej jakości materiałów, zabezpieczone przed działaniem promieni UV.